Kontakt

Ring oss

0771-401 300

Maila oss

info@hagmanstak.se

Hagmans Tak Norr AB

Här finns vi

Utmarksvägen 7A,
802 91 Gävle

Telefon huvudkontor

026-105330

E-post

norr@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner

Stefan Winqvist / 073-519 69 11 / stefan@hagmanstak.se

 

Kristoffer Bäckström / 070-689 68 90 / kristoffer.backstrom@hagmanstak.se

Hagmans Tak Mälardalen AB

Här finns vi

Besök: Gustavsvägen 10, 633 46 Eskilstuna

Post: Box 5030 , 630 05 Eskilstuna

Faktura : FE 1508 , 831 90 Östersund

Telefon huvudkontor

010-1500500

E-post

malardalen@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner

Håkan Bolander / 070-301 71 99 / hakan@hagmanstak.se

 

Patrick Johansson / 070-753 83 37 / patrick.johansson@hagmanstak.se

Hagmans Tak Göteborg

Här finns vi

Besök: Importgatan 15L, 422 46 Hisings Backa

Telefon huvudkontor

031-22 21 55

E-post

goteborg@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner 

Tommy Halldin / 070-835 53 15 / tommy.halldin@hagmanstak.se

 

Kalle Larsson / 070-296 94 96 / kalle.larsson@hagmanstak.se

 

Marie Lindh / 070-201 77 34 / marie.lindh@hagmanstak.se

Hagmans Tak Mitt AB

Här finns vi

Svetsarevägen 15,
691 37 Karlskoga

Telefon huvudkontor

0586-395 55
019-44 60 70

E-post

mitt@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner

Mats Kias / 070-516 08 48 / mats@hagmanstak.se

 

Patrik Junghagen / 070-208 75 51 / patrik.junghagen@hagmanstak.se

 

Lena Granfält / 070-207 97 44 / lena.granfalt@hagmanstak.se

Hagmans Tak Öst AB

Här finns vi

Eriksbergsgatan 7,
591 45 Motala
Även Borås omfattas av Hagmans Tak Öst AB

Telefon huvudkontor

0141-21 33 31

E-post

ost@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner

Magnus Dahlqvist / 070-567 33 30 / magnus.dahlqvist@hagmanstak.se

Hagmans Tak Stockholm AB

Här finns vi

Ekholmsvägen 25-31,
127 48 Skärholmen

Telefon huvudkontor

08-710 96 00

E-post

stockholm@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner

Lasse Wallin / 070-713 47 01 / lasse@hagmanstak.se

 

Per Källström / 073-713 47 12 / per.kallstrom@hagmanstak.se

 

Fredrik Grimstig / 070-713 47 09 / fredrik.grimstig@hagmanstak.se

 

Marcus Nilsson / 070-713 47 04 / marcus@hagmanstak.se

 

Marie Hultström / 070-713 47 05 / marie@hagmanstak.se

 

GDPR, beställare

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.
Hagmans Tak ISO 45001 certifikat kvalitetHagmans Tak ISO 9001 14001 certifikat kvalitet

Hagmans Tak Syd AB

Här finns vi

Ola Perssons väg 1,
291 76 Rinkaby

Telefon huvudkontor

044-247 141

E-post

syd@hagmanstak.se

 

Kontaktpersoner

Ronny Sellgren / 073-324 71 41 / ronny.sellgren@hagmanstak.se

 

Axel Billgren / 073-324 71 47 / axel.billgren@hagmanstak.se